(068) 352-16-03 Роздріб (099) 560-06-21 Опт

Автомобільні чохли та килимки від виробника

Шапка

Чохли на сидіння

Модельні авточохли

Всі чохли виконані строго за формою сидінь з індивідуальним підходом до кожної конкретної моделі авто, що забезпечує ідеальне облягання крісел.

Пошиття авточохлів здійснюється з міцних автотканин європейського виробництва (Польща, Бельгія, Іспанія, Франція, Німеччина), які використовуються для оббивки салонів автомобілів на виробництвах (KIA, VW, Skoda, BMW і т.д.)

Усі комплекти чохлів включають: чохли на передні сидіння, чохли на задні сидіння (крім вантажних варіантів авто), чохли на передні та задні підголовники, деякі моделі додатково комплектуються чохлом на підлокітник. Передні чохли у верхній частині мають вишитий логотип марки авто. Більш детальну інформацію дивіться у розділі “Каталог чохлів”.

Виробник авточохлів повністю продумав всі нюанси при пошитті чохлів на сидіння:

  • вирізи для замків та ременів безпеки,
  • отвори для встановлення підголівників,
  • блискавки під кишені в тильній частині передніх спинок,
  • при необхідності на задніх спинках вшиваються блискавки для використання підлокітника,
  • безперешкодне спрацювання подушок безпеки,
  • Поролонова підкладка дозволяє чохлу краще тримати форму після прання, а також для кращого зчеплення з сидінням.
  • передні спинки фіксуються текстильним гачком (липучка).
  • чохли сидінь кріпляться текстильною гумкою з гачками. У деяких моделях також можуть вшиватися еластичні шнури для полегшення встановлення та обтягування чохла на сидіння.

Ми спеціалізуємося на виробництві авточохлів вже понад 20 років, завжди маємо складську наявність та постійно розширюємо модельний ряд, оперативно додаючи чохли на нові моделі авто.

Універсальні чохли 

Пошиття універсальних чохлів здійснюється таким чином, щоб вони добре облягали і виглядали на сидіннях основної маси автомобілів не представлених нашим модельним рядом (ВАЗ 2101-2107, Волга, Kadet, AUDI 100, Таврія і т.д.), виробляються у трьох розмірах/комплектаціях A, B, XL. Також у нашій лінійці є універсальні варіанти для сидінь мікроавтобусів 1+1 та 1+2.

Європейські тканини, що використовуються у нашому виробництві, щільні та зносостійкі, що дозволить кожному покупцю тривалий час насолоджуватися гарним виглядом салону власного авто.

Майки на сидіння

На відміну від більшості представлених на ринку України маєк на сидіння, пошиття наших виробів здійснюється з тих самих оригінальних європейських автотканин, що й чохли на сидіння, а не з тонкої тканини, яка дуже швидко зношується. Ще однією відмінною рисою наших маєк є те, що вони закривають торці сидінь, оббивка яких зазвичай зношується в першу чергу.

Комплект майок на сидіння включає майки та підголовники на передні два сидіння. Майки виготовляються в темно-сірому та світло-сірому кольорі, а також із вставками посередині червоного та синього кольору.